Депутат з пропрезидентської фракції БПП Олексій Гончаренко каже, що в них є часу до кінця тижня, щоби знайти консенсус
Депутат з пропрезидентської фракції БПП Олексій Гончаренко каже, що в них є час до кінця тижня, щоби знайти консенсус

На цей момент фракція БПП не може знайти спільної мови з кандидатом у прем’єри Володимиром Гройсманом. Каменем спотикання стали кадрові питання та структура уряду. Про це кореспонденту видання Інформаційний Акцент розповів нардеп з фракції Блоку Петра Порошенка Олексій Гончаренко.

За словами депутата з президентської фракції, цей тиждень є критичним терміном. Якщо парламент у найближчі кілька днів не зможе продемонструвати дієздатність – доведеться йти на нові вибори.

Гончаренко також наголосив, що до Арсенія Яценюка немає жодних запитань, уся затримка – через дискусії всередині фракції БПП.

«Ми до Яценюка не маємо вже питань, після того як він написав заяву про відставку. Тепер тривають важкі переговори. Тяжко знайти спільну мову, адже є різні бачення, різні позиції. Якщо ми це пройдемо і вийдемо на позитивний рівень, то це буде величезним кроком вперед. Ми сьогодні маємо продемонструвати, що здатні відправити Яценюка у відставку, обрати нового прем’єра та уряд. Поки що процес йде дуже тяжко», – заявив він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 10 квітня прем’єр-міністр Арсеній Яценюк подав у відставку. Його наступником на посаді глави уряду називають нинішнього спікера парламенту Володимира Гройсмана.

Проте голосування за новий склад Кабміну затягнулося через неузгодженість позицій щодо кандидатів на посади голів Міненерго, Мінекономіки й Мінохорони здоров’я, а також прізвища першого віце-прем’єра. Гройсман проти кандидатури Віталія Ковальчука, якого просуває Банкова після того, як від цього крісла відмовився глава АП Борис Ложкін.

Спікер Володимир Гройсман і керівник фракції БПП у парламенті Юрій Луценко
Спікер Володимир Гройсман і керівник фракції БПП у парламенті Юрій Луценко

БЕЗ КОМЕНТАРІВ