Трамп
Ремарки Трампа та інші зручні обставини вже розчистили Росії дорогу до просування вглиб України, пише Politico

«Кандидат у президенти США від Республіканської партії Дональд Трамп нав’язливо фабрикує проблеми для національної безпеки, ніби діючи за кремлівським підручником. Про це пише жураналіст видання Politico.

«На початку цього «сезону брехні» багато журналістів і політики думали, що невелика перевірка фактів освіжить пам’ять Трампа і зробить його «нормальним» кандидатом. Але Трамп показав себе унікально несприйнятливим до фактів. Ми вже бачили, як його поправки до реальності стали керівництвом до дії», – зазначає автор.

«Для жодного регіону поправки Трампа до реальності не є такими небезпечними, як для Східної Європи, історію якої кілька разів агресивно переглядали за останні 100 років, – йдеться в статті. – Недоладні думки Трампа та його зумисне недоумство щодо цієї теми дуже схожі на маніпуляції, які дозволили російським військам так легко вдертися в Україну першого разу, а також сприяють зміцненню уявлення про країни Балтії як про прикордонний регіон, приречений переходити з рук в руки кожні кілька років. Останні події в Криму – тривожні ознаки того, що ці фабрикації не зводяться до мережевих новин».

«Трамп – майстер стирати або підробляти докази, – підкреслює журналіст. – Як офіційний кандидат, він отримав доступ до перевірених фактів у рамках секретних інструктивних нарад про національну безпеку, проте іноді він вважає за краще їх цуратися».

«Він стверджує, що не розуміє, чому США не можуть застосовувати свою ядерну зброю. «Якщо вона у нас є, чому б нею не скористатися?» – нібито питав він в одного зі своїх радників із зовнішньої політики, причому не один раз. Щедрі оглядачі можуть приписати йому відновлення філософської дискусії про стан ядерних арсеналів. А інші можуть виправдано занепокоїтися, чи не забув він, що у нас є дуже вагома причина не користуватися ядерним арсеналом, – йдеться в статті. – В останні кілька тижнів Трамп особливо часто демонструє, що забув – або просто не знає – багато чого. Теми, які пройшли повз нього, виявляються особливо важливими для європейських союзників Америки. Зокрема, причина того, що США зобов’язані захистити країни Балтії у разі російського вторгнення, або того, що США не можуть визнати російську анексію Криму».

«Як я чув, народ Криму вважає за краще бути в Росії, ніж там, де раніше», – нещодавно висловився Трамп. На думку автора статті, це щось зовсім протилежне до його попередніх зауважень на цю тему.

«Риторика – форма дії. Ремарки Трампа і потік інших зручних обставин уже розчистили Росії дорогу до просування вглиб України», – резюмує журналіст.

Читайте: Трамп може виявитися «людиною Путіна» в Білому домі – ІноЗМІ

БЕЗ КОМЕНТАРІВ