держкордон
Через КПВВ «Чонгар» знову пустили машини

Контрольний пункт в’їзду-виїзду  «Чонгар» відновив пропуск автомобільного транспорту 30 листопада 2015 року з 10 години ранку. Про це повідомляє Херсонська обласна державна адміністрація.

Заступник речника Південного регіонального управління Держприкордонслужби Максим Сорока повідомив, що переміщення контрольного пункту на нове місце дозволило покращити інфраструктуру та комфортність перетину як для пішоходів, яким виділено безпечні окремі смуги руху, так і для автомобільного транспорту.

Для цього збільшено кількість смуг руху, виділенні місця для відстою транспорту. Крім того, прикордонний та митний контролі перенесено ближче до адміністративної лінії з тимчасово окупованою територією АР Крим, що зменшило відстань, яку долають пішоходи.

Наразі тривають роботи з облаштування сервісної зони, їх планують завершити 3 грудня. «Майже рік тому територія, на якій розташований «Чонгар», була звільнена і тільки зараз вдалося вирішити всі формальності, пов’язані з перенесенням, власними силами, без чиєїсь допомоги. Передислокація покращить умови для перетину кордону та забезпечить контроль достатньо великої прикордонної зони», – прокоментував це голова Херсонської ОДА Андрій Путілов.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, безстрокова громадянська акція кримських татар і громадських активістів щодо торгового блокування півострова стартувала опівдні 20 вересня. А 21 листопада припинилося постачання української електроенергії в окупований Росією Крим через підрив електроопор у Херсонській області. Активісти вимагають звільнити українських політв’язнів, усунути перешкоду роботі кримськотатарських і українських ЗМІ в Криму, забезпечити безперешкодний допуск у регіон іноземних журналістів і міжнародних спостерігачів з прав людини, припинити переслідування кримських татар та українців у Криму, зняти заборону на в’їзд лідерам кримськотатарського народу.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ