«Чорні скриньки» А321 зафіксували звук, схожий на роботу вибухового пристрою

A3212
Слідство заявляє, що на останніх секундах запису самописців А321 чутно сторонній звук

На останніх секундах записів бортових самописців російського А321, який зазнав аварії у Єгипті, чути сторонній звук. Про це повідомив голова міжнародної комісії з розслідування причин катастрофи лайнера Айман аль-Мукаддам, пише ТАСС.

За його словами, обидві «чорні скриньки» були знайдені в перший день аварії, а розкидані уламки були в радіусі 12 км, однак не всі з них вдалося знайти. «Усі виявлені частини лайнера будуть доставлені до Каїра в безпечне місце для подальшого обстеження», – сказав він. Як підкреслив голова комісії, виявлені на місці катастрофи на Синаї уламки російського А321 не дозволяють визначити характер впливу і точні причини катастрофи. «Літак розвалився в повітрі, і поки точно сказати про причини цього неможливо, – зазаначив він. – Уламки лайнера не дали нам чіткої картини події». Всі версії катастрофи в Єгипті російського А321 наразі вивчаються, уточнив він. «До остаточного висновку ми поки не дійшли», – підкреслив аль-Мукаддам.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, джерела агентства Reuters у спецслужбах США й Європи підтвердили причетність угруповання «Ісламська держава» до аварії А321 над Синаєм. Зокрема, джерела найбільших американських телеканалів оголосили версію про бомбу на борту.

Нагадаємо,  літак, що прямував до Петербурга із Шарм-ель-Шейха, розбився 31 жовтня незабаром після вильоту на півночі єгипетського півострова Синай. На борту лайнера було 224 людини, з-поміж них 25 дітей. Майже всі загиблі – росіяни. Також на борту було четверо громадян України і один – Білорусі.

Читайте: Нові подробиці авіакатастрофи на Синаї: у 25 пасажирів виявлено «вибухові травми»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ