Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол

Чергова бійка у стінах Верховної Ради. Цього разу «героями» сутички стали народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол та позафракційний Яків Безбах, передає УНІАН.

Під час обговорення суперечливого законопроекту щодо змін до Кримінального процесуального кодексу України, який стосується звернення в дохід держави коштів та цінностей до вироку суду, Безбах з робочого місця почав обурено щось вигукувати.

У відповідь Чорновол швидко підійшла до нього та подряпала йому обличчя. Деякі народні депутати намагалися владнати цей інцидент, після чого обговорення законопроекту продовжилося.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, спікер парламенту Володимир Гройсман обіцяв розпочати реформи в ВРУ ще з вересня 2015 року. Йшлося, зокрема, і про кодекс поведінки депутатів, в який мали увійти положення про покарання за бійки під куполом, кнопкодавство і прогули.

Водночас «кулачні бої» залишилися звичним явищем в українському політикумі. Зокрема, 19 листопада позафракційний народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань запобігання та протидії корупції Володимир Парасюк вдарив ногою в голову заступника начальника Головного управління щодо боротьби з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України Василя Пісного. А раніше громадськість розбурхала інша сутичка – бійка з використанням пляшки між народними депутатами Андрієм Тетеруком («Народний фронт») і Олександрою Кужель («Батьківщина»).

БЕЗ КОМЕНТАРІВ