Ісінбаєва
4 тисячі 27 російських спортсменів позбалені права брати участь у міжнародних змаганнях. Серед них і Єлєна Ісінбаєва – триразова олімпійська чемпіонка в стрибках з жердиною

Понад чотири тисячі російських спортсменів позбавлені права виступати на міжнародних змаганнях. Про на сторінці у Фейсбук написав бізнесмен Олександр Деркач.

«Історія з російським допінговим скандалом сьогодні отримала несподіване продовження. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій щойно опублікувала список з 4 тисяч 27 російських спортсменів, які позбавлені права виступати на міжнародних змаганнях. Там всі. Зокрема, і лідери збірної Ісінбаєва, Ухов, Чичеріна та інші. Кому цікава ця тема, рекомендую подивитися фільм німецького телебачення про допінг у Росії», – написав Деркач.

Раніше перший німецький канал ARD зняв фільм Хайо Сеппелт «Секретні акти «Допінг». Про те, як Росія створює своїх чемпіонів».

У стрічці достовірно розкривається система корупції та застосування допінгу на державному рівні в Росії.

Як відомо, навколо російських спортсменів вибухнув міжнародний допінговий скандал. Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) опублікувало дві доповіді з цього питання. В одній з них йдеться про те, що президент Росії Владімір Путін міг бути обізнаний про ситуацію з приховуванням позитивних допінг-проб російських легкоатлетів.

Нагадаємо, Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) на невизначений термін зупинила членство Всеросійської асоціації легкої атлетики через скандал із уживанням допінгу. Це означає, що російські легкоатлети не зможуть узяти участі в Олімпійських іграх 2016 року у Бразилії, як і в інших легкоатлетичних змаганнях під егідою цієї міжнародної асоціації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ