3569_large
Усі вітчизняні виші розташувались у восьмій сотні рейтингу

Чотири українських вищих навчальних заклади увійшли до рейтингу найкращих університетів світу, який складає авторитетне британське видання Times Higher Education, пише ТСН.

До рейтингу увійшли Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Національний університет «Львівська політехніка», Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського», Харківський національний університет ім. В.Каразіна. Всі вони розташувалися у восьмій сотні рейтингу.

Першу сходинку посів Оксфордський університет, за ним йдуть Каліфорнійський технологічний інститут, Стенфордський університет. Кембриджський університет розмістився на 4 місці, на 5 – Массачусетський технологічний інститут, на 6 – Гарвард.

Найбільша кількість вишів у рейтингу – зі США та Великої Британії (148 і 91 відповідно, всього в списку 980 університетів). У топ-10 лише один навчальний заклад не належить цим країнам – Швейцарський федеральний технологічний інститут, який посів 9 місце.

Рейтинг Times Higher Education ґрунтується на 13 критеріях. Основними є міжнародна студентська та викладацька мобільність, кількість міжнародних стипендіальних програм, рівень наукових досліджень, внесок в інновації, цитованість наукових статей, рівень освітніх послуг тощо.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в рейтинг TopUniversities увійшли 6 українських вишів: Харківський університет імені Каразіна посідає 382 місце, а КНУ імені Шевченка розмістився в таблиці на 431 місці.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ