дрова
У РФ видають зарплату «натурою»

Роботодавці Росії, які мають фінансові проблеми, видають частину зарплати теплицями, мангалами, ковбасою, курми, залишками продуктів з PR-акцій та іншим. Про це йдеться в опитуванні ректрутингового центру Superjob, передає УНН.

«Замість грошей видавали сертифікати на покупку ковбасної продукції» (бухгалтер, Волгоград), «У нас птахофабрика – куркою» (майстер будівельно-монтажних робіт, місто Шарипове в Красноярському краї), «Розрахувалися металовиробами: теплиця, мангал» (глава відділу закупівель, Твер), «Сертифікатом на турпоїздку» (директор, місто Дмитров в Московській області), «Пиломатеріали» (начальник виробництва, Томськ), «Залишками продуктів з PR-акції, обґрунтовуючи перевитратою за наш рахунок» (event-менеджер, Москва)», – зазначали опитувані росіяни.

Дослідницький центр Superjob провів опитування серед 1600 росіян, що працюють. Як з’ясувалося, 2% з них – частково або повністю – отримують зарплату «натурою». Зазначимо, за даними Росстату, зовсім не можуть отримати зарплату в строк 80 тисяч росіян, з них лише три тисячі звернулись на «гарячу лінію» Громадської палати з невиплати зарплати.

Читайте: У Росії з’явилася нова «грошова одиниця» – цегла

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ