Віктор Таран
Віктор Таран

Для російської влади – чим довше в Криму не буде світла, тим краще, адже люди для Росії ніколи не були в пріоритеті, тому мерзнутимуть вони чи ні – не важливо. Усі події, які відбуваються в Криму російська влада максимально використає для свого піару, показуючи росіянам і кримчанам, що українці їм влаштовують геноцид. Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент зазначив голова Центру політичних студій та аналітики Віктор Таран коментуючи ситуацію навколо відключення світла в Криму.

Політолог переконаний, що російська влада, попри все, таки намагатиметься розв’язати проблему: тобто літаками передаватимуть гуманітарну допомогу, забезпечуватимуть водою, але такі дії робитимуть лише задля гарної картинки. «Все таки однією гуманітаркою тут не допоможеш, Росія має забезпечити світлом, опаленням та водою близько 2-х мільйонів населення. В Криму до кінця не розуміли своєї залежності від України і відключення освітлення – це така перша ластівка, за нею можуть відключити воду», – зазначив Таран.

За словами експерта, відключення світла в Криму дозволить Росії створювати тиск на українську владу, але він буде незначний.

«Останні заяви російської влади щодо прискорення введення економічного ембарго – це є економічним тиском. Проте на сьогоднішній день – це максимум, що вони можуть зробити», – підкреслив політолог.

Таран також переконаний, що електропостачання Криму невдовзі буде відновлено, бо українська влада не знає як діяти з окупованим півостровом: «Думаю, що через 3-4 дні ця проблема буде розв’язана. Українська влада ще не зрозуміла, що робити з Кримом і як його повертати назад».

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ