Мера Хмельницького обиратимуть у другому турі
Мера Хмельницького обиратимуть у другому турі

У Хмельницькому відбудеться другий тур виборів міського голови. Про це повідомляє місцеве видання vsim.ua.

Відзначається, що Хмельницька територіальна виборча комісія (ТВК) завершила прийом документів і обробила 100% протоколів від 115 дільничних виборчкомів. Згідно з результатами підрахунку голосів, на виборах мера у другий тур вийшли кандидат від партії «Свобода» Олександр Симчишин (21554 голосів) та чинний виконувач обов’язків міського голови Костянтин Чернилевський (21016 голосів).

Також повідомляється, що в міську раду потрапляють 6 політичних партій: ВО «Свобода», яка набрала 15649 голосів, «Самопоміч» з результатом 13680 голосів, «За конкретні справи» – 10279, «Батьківщина» – 9260, «Блок Петра Порошенка «Солідарність» – 10688. Політична партія «Поруч» також подолала 5-відсотковий бар’єр і має 5902 голосів.

Як відомо, 25 жовтня в Україні за новим законодавством відбулися місцеві вибори. Вибори пройшли у всіх регіонах країни, крім Маріуполя, Красноармійська та Сватового, а також територій, визнаних тимчасово окупованими – АР Крим, міста Севастополя, а також частини Донецької та Луганської областей.

Явка виборців склала 46,62%. Вдень 26 жовтня ЦВК почала публікувати результати виборів.

Читайте: У Києві обробили 25% протоколів: у другий тур виборів виходять Кличко і Береза

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ