Під час обшуків правоохоронці вилучили 1 мільйон гривень, 100 тисяч євро та майже 74 тисячі доларів США
Під час обшуків правоохоронці вилучили 1 мільйон гривень, 100 тисяч євро та майже 74 тисячі доларів США

Начальник одного з управлінь Державної фіскальної служби у Київській області «кришував» діяльність конвертаційного центру та мав російський паспорт. Його протиправну діяльність викрили співробітники Служби безпеки спільно з Генеральною прокуратурою. Про це інформує прес-центр СБУ на своїй сторінці у Facebook.

За даними правоохоронців, посадовець контролював у Києві конвертаційний центр із щомісячним обігом у понад двадцять мільйонів гривень. «Конверт» обслуговував майже сто підприємств Київщини, яким надавав послуги з переведення обігових коштів у готівку, мінімізації та ухиляння від сплати податків.

23Під час обшуків в офісах конверту, службовому кабінеті податківця та за місцями проживання фігурантів справи співробітники спецслужби вилучили 1 мільйон гривень, 100 тисяч євро та майже 74 тисячі доларів США, повідомляють в СБУ.

45В офісах правоохоронці виявили печатки фіктивних підприємств, залучених у діяльність конвертцентру, та бухгалтерську документацію, яка підтверджує проведення фінансових оборудок.

У начальника управління фіскальної служби оперативники СБУ знайшли паспорт громадянина РФ.

6Порушено кримінальне провадження, триває досудове слідство.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ