УЗ
Чиновник «УЗ» купував деревину за цінами, завищеними більше ніж на 80% від середньоринкових

У Львові співробітники НАБУ затримали посадовця філії «Укрзалізниці» за розтрату понад 13 мільйонів гривень. Про це повідомляє прес-служба відомства.

«У Львові затримали організатора заволодіння коштами Державного підприємства «Управління промислових підприємств Державної адміністрації залізничного транспорту України» (на даний час філія «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця»)», – йдеться у повідомленні.

Дана особа з 2014 до початку 2016 року, використовуючи підконтрольні суб’єкти господарювання, під час здійснення закупівель деревини (шпал та брусів) за цінами, завищеними більше ніж на 80% від середньоринкових, заволоділа державними коштами на суму 13,65 млн. гривень.

Затриманому вже повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого статтею «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

«Накладено арешт на гроші у безготівковому вигляді на рахунках підконтрольних підприємств у сумі 21 мільйон гривень з метою відшкодування збитків та забезпечення конфіскації майна», – повідомляють у НАБУ.

Затриманому загрожує позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ