Командир "Легіону Свободи" Олег Куцин
Командир “Легіону Свободи” Олег Куцин

На Закарпатті стартував проект «Попередження чиновникам-корупціонерам – «Гривня Куцина». Це своєрідна «чорна мітка» нечистим на руку держслужбовцям, по яку після перемоги над російським агресором до них прийдуть бійці «Легіону Свободи» на чолі зі своїм очільником Олегом Куцином. Про це повідомляє кореспондент видання Інформаційний Акцент із Закарпаття.

Купюри-мітки було представлено під час підписання угоди між політичними осередками партій «Свобода» та «УНП-Рух» на Закарпатті. Нині випущено два номінали – один більш іронічний, з м’якшими кольорами, другий – агресивніший, у червоних тонах. На купюрах зображено фото Олега Куцина із надписами: «Пам’ятай! Легіон повернеться з фронту!»; «Одна куля для ворога, дев’ять – для зрадників».

Гривня Куцина
Гривня Куцина

За словами організаторів акції, «кожна купюра знайде власника, а номінали використовуватимуть залежно від тяжкості злочину». Однак, на переконання активістів, уже зараз зрозуміло, що червоних «гривень Куцина» буде набагато більше.

Червона мітака
Червона мітка

Автори ідеї звертаються з попередженням чиновників-корупціонерів: «Пам’ятай, чиновнику, хлопці з передової повернуться із «залізними аргументами», і в першу чергу зайдуть до тебе по своє – за «гривнею Куцина!..».

Редакція одного з місцевих сайтів (Сhyn.info) уже відгукнулася на цю антикорупційну ініціативу і звернулася до читачів із закликом звертатися до редакції, аби на камеру вручити «чорну мітку».

Довідка: «Легіон Свободи» – комбатантське об’єднання усіх «свободівців», які в складі Збройних Сил України, Національної гвардії, спецпідрозділів МВС та добровольчих батальйонів беруть участь у російсько-українській війні. Очолює «Легіон Свободи», до складу якого входять понад 1000 націоналістів, командир «Карпатської Січі» Олег Куцин.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ