vsuperech-zakonu-pidozryuvani-vnesly-do-platizhny-h-dokumentiv-podatok-na-dodanu-vartistП’ятеро колишніх і нинішніх керівників Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони порушили вимоги законодавства під час придбання спецзасобів індивідуального захисту для потреб ЗСУ, що спричинило тяжкі наслідки. Про це повідомляє офіційний сайт Генпрокуратури України.

Слідчі Головної військової прокуратури наразі завершують досудове розслідування у кримінальному провадженні.

Кожен із підозрюваних у травні-жовтні 2014 року підписав низку договорів щодо постачання бронежилетів і кулезахисних шоломів для потреб ЗСУ та платіжних документів, в яких ціну поставленого майна незаконно визначили з урахуванням податку на додану вартість.

Підписані документи стали підставою для незаконного перерахування комерційному підприємству з рахунку Міноборони бюджетних коштів на загальну суму 30,7 мільйонів гривень.

Тривають слідчі дії, спрямовані на викриття і притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, причетних до вчинення злочинів, та забезпечення відшкодування завданих матеріальних збитків.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ