Георгій Тука
Георгій Тука

Керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука звернувся до Президента України з ініціативою про створення військово-цивільних адміністрацій у всіх районах Луганської області на підконтрольній Україні території та в містах Лисичанську й Рубіжному. Про це у повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

Як зазначається в повідомленні, аналіз суспільно-політичної ситуації в області, зокрема, в 9 районах підконтрольних українській владі, в містах Лисичанську та Рубіжному дає підстави для внесення пропозицій щодо створення в них військово-цивільних адміністрацій.

«Ситуація обумовлюється тим, що депутати міських та районних рад у більшості своїй саботують сесії не приходячи на них або не ухвалюючи важливі для людей рішення, – зазначив Тука і додав, – У зв’язку із можливим загостренням військового конфлікту на території Луганської області прогнозується блокування роботи районних адміністрацій з боку депутатів зазначених рад, що унеможливить оперативне ухвалення стратегічних рішень».

Тож, зважаючи на зовнішні і внутрішні загрози дестабілізації ситуації на території Луганської області, та на підставі ст.ст. 2,3 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації пропонує утворити такі районні військово-цивільні адміністрації: Біловодську, Білокуракинську, Кремінську, Марківську, Міловську, Новопсковську, Сватівську, Старобільську, Троїцьку та міські: Рубіжанську і Лисичанську разом з містами супутниками Новодружеським та Привіллям, наголошується в повідомленні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський звернувся  до Адміністрації Президента з ініціативою про створення військово-цивільних адміністрацій в усіх районах на неокупованій території Донецької області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ