кінотеатр «Жовтень»
Пожежа у кінотеатрі «Жовтень» сталася 29 жовтня 2014 року

Київська міська державна адміністрація затвердила проект реконструкції кінотеатру «Жовтень». Про це пише прес-служба столичної адміністрації. За інформацією відомства, на реконструкцію кінотеатру піде щонайменше півроку.

Зокрема, повідомляється, що розпорядженням КМДА було затверджено проект реконструкції будівлі цілісного майнового комплексу «Кінотеатр «Жовтень» у Подільському районі столиці.

«Проектом заплановано провести в кінотеатрі не лише будівельні роботи, але й придбати необхідне обладнання, меблі та інвентар. Після реконструкції до послуг глядачів будуть 2 кінозали, 4 відеозали, кафе на 35 місць, конференц-зали та приміщення загального користування. В цілому будівельний об’єм культурної споруди становить 21,4 тис. куб. м. А на його оновлення піде 6,5 місяців», – повідомив заступник голови КМДА Павло Рябікін.

Нагадаємо, нещодавно столична міліція знову відкрила кримінальне провадження за фактом умисного підпалу кінотеатру «Жовтень». Раніше за хуліганство умовний термін ув’язнення отримали двоє молодиків.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, столичні жителі побоюються, що над кінотеатром «Жовтень», який постраждав від пожежі у жовтні 2014 року, можуть під приводом реконструкції надбудувати кілька поверхів.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ