Порошенко-Яценюк
Коаліції більше не існує?

Фракція «Самопоміч» вийшла з парламентської коаліції. Про це під час відкриття засідання Верховної Ради повідомив спікер Володимир Гройсман. Раніше про вихід заявила фракція «Батьківщини». У той же час, заяви «радикалів» про вихід із коаліції, як зазначили в коментарі виданню Інформаційний Акцент власні джерела в парламенті, досі немає.

«Згідно з поданою заявою повідомляю про припинення участі депутатської фракції «Самопоміч» в коаліції депутатських фракцій Європейська Україна, та відповідне відкликання підписів членів цієї фракції під коаліційною угодою», – зачитав він.

«Шкода, але я думаю, що будемо продовжувати політичні консультації і знайдемо правильний вихід для країни з тієї ситуації, яка склалася», – прокоментував цю заяву Гройсман.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Юлія Тимошенко заявила, що фракція «Батьківщина» виходить із коаліції та відкликає з уряду міністра молоді та спорту Ігоря Жданова. У свою чергу, Жданов вирішив залишитіся на посаді на прохання прем’єра Арсенія Яценюка.

Нагадаємо, у вересні 2015 року коаліцію «полишила» «Радикальна партія», але, за наявною інформацією, її депутати підписи з-під угоди не відкликали.

Зазначимо, без представників «Самопомочі», «тимошенківців» і «радикалів» у коаліції «Європейська Україна» залишиться 217 депутатів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ