WASHINGTON, DC - JULY 16: U.S. Vice President Joe Biden speaks at a White House Community Leaders Briefing on July 16, 2012 in Washington, DC. Vice President Biden spoke about issues concerning senior citizens and how the Republican budget would affect the programs Americans depend on for retirement security. (Photo by Mark Wilson/Getty Images)
Байден наполягає, що його син непричетний до газової корупції в Україні

Син Віце-президента США Джозефа Байдена Хантер не причетний до корупційних схем в Україні. Принаймні так стверджує його батько, хоча визнає, що не обговорював з нащадком «робочі моменти». Про це Байден заявив дорогою з України в США, коментуючи статті на цю тему видань Vice, the Wall Street Journal і New York Times, передає Bloomberg.

«У мене немає жодних сумнівів щодо мого сина. (…) ніхто не порушував це питання зі мною в Україні та ніхто з тих, з ким я зустрічався, не сумнівається у моїй відразі до корупції і ніхто не сумнівається, що у мене нема жодного інтересу у жодному підприємстві», – запевнив він. Байден також заявив, що не говорить зі своїм сином про його роботу і додав, що і Хантер, і його покійний старший син Бо мали за правило не обговорювати робочі моменти, які можуть якось стосуватися роботи Байдена у сенаті й Білому домі, щоби не скомпрометувати батька.

Як відомо, про присутність Хантера Байдена у раді директорів газової компанії Burisma Holdings стало відомо у травні минулого року. Він значиться там і досі. Крім Байдена до ради директорів входить, зокрема, екс-президент Польщі Александр Кваснєвський. Власником компанії вважають екс-міністра екології часів Януковича Миколу Злочевського.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Віце-президент США Джозеф Байден відвідав Київ з офіційним візитом. На зустрічі з нардепами він заявив, що Генеральний прокурор України Віктор Шокін має піти у відставку. Також Байден розкритикував зміни до Конституції та закон про вибори на окупованих територіях. Не вдоволений американський високопосадовець і роботою «уряду камікадзе» – він вважає, що цю команду треба «перезапустити».

Читайте: The New York Times: Байден вимагав від парламентарів навести в Україні лад

БЕЗ КОМЕНТАРІВ