1
Боротьба переходить у площину офіційних запитів, діалогу та документообігу, заявив один з учасників протесту

Студенти Національного педагогічного університету ім. Драгоманова припинили протест в одному з приміщень вишу по вулиці Бульварно-Кудрявській, 49 у Києві, яке вони утримували протягом шести днів, щоби не допустити його оренди меблевим магазином. Про це повідомив голова студради НПУ Лев Левицький на своїй сторінці у Facebook.

Адміністрація університету офіційно підтвердила відсутність договорів про оренду за адресою і взяла на себе зобов’язання дослухатися до думки студентства.

Також студентів поінформували про те, що попередній орендар приміщення вже з’їхав, залишивши після себе борг у розмірі 302 818 грн. Ректор Віктор Андрущенко пообіцяв, що приміщення віддадуть під навчально-просвітницькі проекти на конкурсних засадах. Ректор також погодився на публічну зустріч зі студентами, яка відбудеться в Міжнародний день студента, 17 листопада, о 14.00 в актовій залі центрального корпусу.

23«Єдине, чого ми досі не отримали, то це документів про оренду інших приміщень університету, звітів служб, які перевіряли діяльність НПУ, копій трудових книжок працівників Гамули і Біденка. Остання вимога не зовсім законна, оскільки вони відмовилися надавати особисту інформацію, що як мінімум дивно, якщо не підозріло. Перші два пункти будуть виконані за допомогою депутатських запитів, тому наполягати на них не було сенсу. Запити вже в процесі», – написав Левицький.

45«Наша боротьба переходить у площину офіційних запитів, діалогу і документообігу. На цьому #НПУпротест не закінчується, а еволюціонує», – резюмував він.

Нагадаємо, студенти Національного педуніверситету імені Драгоманова 5 листопада заблокували одну з будівель навчального закладу в центрі Києва. У такий спосіб вони протестували проти намірів керівництва університету відкрити меблевий магазин у ВНЗ. Меблі там продавали і раніше, але після банкрутства планувалося віддати приміщення під аудиторії для навчання, яких вкрай не вистачає.

Також там хотіли створити бібліотеку для науковців або науково-дослідний центр. Попри ці обіцянки ремонт зробили саме під магазин.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ