Шустер
Суд касував рішення Київського міського центру зайнятості

Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування в Україні автору і ведучому ток-шоу «Шустер Live» Савіку Шустеру. Про це повідомив партнер Савіка Шустера по каналу Павло Єлізаров, передає Українська правда.

«Ми подавали до суду на Центр зайнятості», – зазначив Єлізаров. За його словами, суд прийняв рішення на користь Шустера. «Сьогодні суд задовольнив наш позов і скасував рішення Київського міського центру зайнятості про анулювання дозволу на працевлаштування Шустеру».

Тож дозвіл на роботу в Україні виданий у березні – дійсний. Єлізаров додав, що Центр зайнятості має 5 днів на подання апеляції.

Нагадаємо, 26 квітня Шустеру анулювали дозвіл на роботу в Україні. Прес-центр Держслужби зайнятості пояснив таке рішення тим, що його роботодавець надав документи з недостовірними даними: у них відсутня інформація про здійснення щодо громадянина Канади Савіка Шустера кримінального провадження, а це є підставою для відмови у подовженні дозволу.

Сам журналіст водночас заявив, що працюватиме і без дозволу. Він висловив думку, що чинна українська влада не сприймає жодної критики.

Окрім того, журналіст оголосив голодування, яке обіцяв припинити, коли йому повернуть право на роботу в Україні.

Пізніше Служба зайнятості повідомила, що призупинила своє рішення. Шустер припинив голодувати.

Читайте: Шустер перекочував на «Київ» і рятуватиме свободу слова

БЕЗ КОМЕНТАРІВ