Пшонка
Під Києвом розграбували дачу Пшонки

Дачу Віктора Пшонка в Сухолуччі пограбували. Раніше розграбували і зруйнували розкішний особняк колишнього Генерального прокурора України у селищі Гореничі під Києвом, повідомляє ТСН.

У будинках вибили вікна, розібрали паркет, зняли двері та збили плитку. З дачі вивезли дорогі меблі з червоного дерева, люстри, елітну сантехніку. У лютому 2014 р. об’єкти узяли під охорону майданівська самооборона та «Правий сектор». Цілими і неушкодженими вони передали майно офіційним силовикам. Що сталося потім – до кінця не зрозуміло.

Активісти хочуть повернути контроль над будівлями, щоби зберегти хоча б те, що залишилося. На території, де розташовані будинки Пшонки, ростуть ялинки на десятки тисяч доларів. Активісти не виключають, що під Новий рік ці ялинки можуть вирубати і продати.

Як відомо, Пшонка зник під час Євромайдану і перебуває у розшуку. Проти нього в Україні відкрито низку кримінальних проваджень, з-поміж яких – про масові вбивства мирних громадян.

Будинок у Гореничах після втечі екс-генпрокурора став доступний для журналістів, і вразив суспільство розкішшю та несмаком. У листопаді 2014 року Пшонка намагався повернути речі, які з його будинку у Гореничах потрапили до Національного художнього музею. Адвокати засипали скаргами Міністерство культури з вимогою повернути екс-генпрокурору речі з його будинку. Це, зокрема, ікони, картини, статуетки, яйця Фаберже, монети, а також раритетні книги.

Інформаційний Акцент

  • Віктор

    Треба історію вчити, римські імператори всі так закінчили))).

  • Михайло

    Значить це спосіб наповнення казни держави і преміювання активних борців з режимами. Це дав один будинок а у нас ще багато будинків депутатів прокурорів президнтів представляєте яки економічний птенціал держави