Аваков звільнив усіх співробітників ДАІ Донецької області

Усіх співробітників Департаменту ДАІ Донецької області звільнено з посад і виведено зі штату для проведення атестації. Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав 6 липня на своїй сторінці у Facebook.

«ДАІцид триває. На жаль і велике щастя. Процес очищення від хабарників і зрадників у погонах, які паразитують на горі людському, триває. Цього разу – Донецька область. Маріуполь. Наказом міністра співробітників Департаменту ДАІ Донецької області звільнено з посад і виведено зі штату для проведення атестації. Всі 625 осіб. З 7 липня», – повідомив Аваков.

«Атестація, враховуючи ступінь напруженості в області, проходитиме форсовано, але ретельно і з участю поліграфологів і фахівців з Києва. Розраховуємо, що всіх хабарників, латентних ворогів України, які ховаються від служби у важкий час, буде за результатами атестації звільнено. За результатами першої атестації, чесні працівники служитимуть і готуватимуться до тестів та іспитів до нового поліцейського патруля», – додав міністр.

Нагадаємо, 1 липня міністр внутрішніх справ розформував Управління ДАІ Миколаївської області. 2 липня Верховна Рада ухвалила закон про національну поліцію. 4 липня нові поліцейські патрулі вийшли працювати на вулиці Києва. Також найближчим часом по-новому патрулюватимуть вулиці Одеси, Харкова та Львова. На черзі – Луцьк та Миколаїв.

Читайте: Співробітники ДАІ Одещини відмовилися від традиційних смугастих жезлів

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ