Далай-лама
Далай-лама

Духовний лідер Тибету Далай-лама, відомий своїм життєвим завзяттям і нетривіальним почуттям гумору, має намір відсвяткувати своє 80-річчя у Каліфорнії, передає УНН. Урочистості мають відбулися у місті Анахайм та у Каліфорнійському університеті в Ірвайні.

«Ця нагода є радісною можливістю для людей зібратися разом, аби відсвяткувати День народження Його Святості», – зазначив Преподобний Лама Тензин Дхонден, засновник некомерційної організації «Друзі Далай-Лами».

Святкування почнуться з промови Далай-Лами у неділю і продовжаться в Анахаймі – південному передмісті Лос-Анджелеса. Зазначимо, Далай-лама вже відсвяткував своє 80-річчя за Тибетським місячним календарем 21 червня в індійському місті Дармсала.

Нагадаємо, Китай захопив Тибет в 1950 році. Місцеві жителі протягом десятиліть намагаються добитися незалежності регіону, або ж надати йому право широкої автономії. Офіційний Пекін ці вимоги виконувати відмовляється, називаючи Тибет своєю невід’ємною частиною. Раніше духовний лідер тибетських буддистів Далай-лама XIV заявив, що очікує зміни підходу до автономії від нового покоління китайських керівників.

Читайте: Далай-лама та Папа Римський не зійшлися у прогнозах щодо Третьої світової

Дипломатія без краваток: Далай-лама виступить на рок-фестивалі в Британії

Інформаційний акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ