Всесвітній день щастя ООН святкують 20 березня
Всесвітній день щастя ООН святкують 20 березня

Найщасливіші люди живуть у Данії. Такими є результати дослідження організації Sustainable Development Solutions Network напередодні Всесвітнього дня щастя ООН, який відзначають 20 березня, інформує NEWSru.com.

Згідно з даними доповіді, перше місце в рейтингу посіла Данія, обігнавши Швейцарію, а в останню десятку увійшли африканські та близькосхідні країни.

Топ-10 списку найщасливіших країн, до якого потрапили 157 держав, виглядає так: Данія, Швейцарія, Ісландія, Норвегія, Фінляндія, Канада, Нідерланди, Нова Зеландія, Австралія і Швеція.

Остання десятка країн, які є найменш щасливими: Мадагаскар, Танзанія, Ліберія, Гвінея, Руанда, Бенін, Афганістан, Того, Сирія і Бурунді.

Основними моментами, що визначили лідерство Данії в рейтингу щасливих країн, стали висока якість життя, відсутність природних катаклізмів, низький рівень корупції та практична відсутність радикальних змін у політиці.

Сполучені Штати Америки посіли 13-те місце, Велика Британія розташувалася на 23-му, а Франція – на 32-му. Італія опинилася на 50-й сходинці в рейтингу щастя.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ