Данило Ковжун, волонтер, один із засновників Babylon'13
Данило Ковжун, волонтер, один із засновників Babylon’13

Геннадій Корбан, звісно,«не зайка». Сидів удома в браслетику, пив коньяк із друзями.

Займався якимись дурницями. Чорна бухгалтерія? А хто заробляє по-білому?

А ось Олександр Омельченко, збивши жінку на смерть на перехресті, виїхав за кордон, терміново. Справу не порушили.

Менсон, який фізично не міг убити Бузину, бо був на Сході (але навіть якби вбив, хрін із ним – із Бузиною), сидить у в’язниці. Хоч звинувачення розвалилися.

А снайпер із «ДНР» переїхала до Києва. Лікар, яка забивала майданівців ногами, працює на роботі. Лукаш, яка намалювала нам усім по 15 років, випустили. Ківалов удома. Шуфрич, якого я пам’ятаю, як він сміявся за рядами тітух у Маріїнці 18.02, тут. Довгий список, продовжувати?

А Корбан міг би полетіти прямо з браслетом і ніколи не повертатися.

Та Бог із ним, з Корбаном. Мені він грошей не давав. А батальйонам – давав. Але не в цьому суть.

Правосуддя… Мрію, щоб суддівські уявили себе суперменом, причому всі. І полетіли, в мантіях замість плащів, з поверху 10+, рятувати світ. А там гравітація розбереться. Прокурорські – навздогін.

А правосуддя? Правосуддя, як 200 років тому в Штатах. Порушиш закон на моїй лінії прицілювання – і суддівський молоточок калібру 7,62 уже летить оголошувати вирок.

  • олександр

    ЗАДОВБАЛИ !!!

  • олександр

    Тільки так

  • Михайло

    Ви рахуєте що ваи треба було зразу 7.62 а не яуісь судові вироки і хто буде визначати і чи не спрацює Закон сили проти вас чому ви обіжаєтесь що робиться не так як ви хочете ви теж не хочете робити те що можливо хочеться іншим