Дарт Вейдер
На посаду міського голови Києва балотується Дарт Вейдер

У Києві зареєстрували вже 18 кандидатів на посаду міського голови, зокрема, і Дарта Вейдера, повідомляє РБК-Україна.

Так, до столичних виборчих перегонів долучилися віце-президент Національноі академіі аграрних наук України Максим Мельничук («Київська аграрна партія»), Любов Богаченко (партія «Жінки України»), лідер партії «Демальянс» Василь Гацько, Віктор Чорний («Право народу») та Дарт Вейдер.

Станом на 29 вересня Київський тервиборчком зареєстрував 13 кандидатів на посаду Київського міського голови та кандидатів у депутати від 13 політичних сил. У цілому, заявки на участь у київських перегонах подали 23 кандидати в мери та 23 партії.

Зазначимо, що ім’я одного з головних персонажів космічної саги «Зоряні війни» неодноразово використовувалося кандидатами на українських виборах. Так, якийсь Дарт Олексійович Вейдер намагався зареєструватися у якості кандидата на пост Президента країни від «Інтернет партії України», пред’явивши паспорт із цим ім’ям. Однак Центрвиборчком відмовився його зареєструвати через невідповідність даних про проведення з’їзду партії та порушення у порядку оформлення документів.

На минулі парламентські вибори пішли одразу 16 Дартів Вейдерів, проте жоден з них в лідери перегонів за місця у Верховній Раді так і не пройшов. Крім того, на виборах мера Києва у 2014 році кандидат Дарт Вікторович Вейдер набрав 1,61%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, «Радикальна партія Ляшка» вирішила висунути в мери Києва народного депутата Ігоря Мосійчука.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ