Давід Ґета
Давід Ґета відкриє ЄВРО–2016

Відомий французький діджей та музичний продюсер Давід Ґета виступить на церемонії відкриття Чемпіонату Європи з футболу ЄВРО–2016 у Парижі на Стад де Франс. Крім того, музикант має створити музичний стиль для всього турніру. Він виступить автором пісні та продюсером відеокліпу до чемпіонату. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

«Ми хотіли, щоб над створенням музики до змагань працював саме Давід Ґета, бо він довів свою величність, він може створити музику, яка надихає людей по всьому світу, – сказав президент УЄФА Мішель Платіні. – Музика Давіда має велику енергію, тому ми з нетерпінням чекаємо, хочемо почути його нове творіння, аби він збагатив атмосферу турніру».

Надання права написати офіційний саундтрек до ЄВРО–2016 прокоментував і сам музикант: «Бути частиною цього величезного футбольного турніру, який відбудеться в моїй рідній країні – це неймовірно захоплююче!  Музика і футбол тісно пов’язані, коли мова йде про свято і задоволення, і я хочу допомогти зробити ці змагання, подарувавши людям неймовірні враження».

Всесвітньовідомим Ґета став у 2009 році, після виходу його альбому «One Love». У грудні 2009 року діджей отримав премію «Греммі» у номінації «Найкращий ремікс».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ