Столичні пляжі офіційно відкриють лише за кілька днів
Столичні пляжі офіційно відкриють лише за кілька днів

Спека у столиці України змушує киян перебратися на вихідних поближче до води. Та, чи готові пляжні зони Києва до прийому відпочивальників?

Як повідомляє Обозреватель, поки що офіційного відкриття  пляжів на Гідропарку не відбулося, оскільки ще не прийшли всі необхідні результати безпеки води. «Чекаємо результатів другої проби води, яку зробила СЕС. Перша показала, що вода у нормі, але згідно з процедурою, має бути два забору води», – розповів директор КП «Плесо» Денис Пікалов. За словами директора, інженерно всі пляжі міста готові до сезону. Туди підвели воду, встановили туалети та сміттєві баки.

Поки немає остаточних результатів, що підтверджують безпечність купання у річковій воді, киянам пропонують освіжитися у басейнах на приватних пляжах столиці. Звичайно, за таку «розкіш» відпочивальники мають заплатити. Наприклад, на пляжі «Бора Бора» купання в басейні обійдеться у 100 грн. І це вартість самого плавання. За оренду лежака доведеться віддати ще 100 грн. При цьому уточнюють, що такі ціни актуальні лише до кінця травня, а з червня вони будуть рости.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ