Турчинов
Голова РНБО задекларував авторські права на літературні твори й монографії

Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олександр Турчинов захоплюється церковними стародруками. У своїй електронній декларації за 2015 рік голова РНБО зазначив, що має у власності старовинні Біблії, Євангелія, Апостоли тощо, вартість яких та дата набуття права власності не вказується. У цілому він має 27 старовинних церковних книг.

Турчинов задекларував 5 картин невідомих авторів, дві картини Марії Примаченко, годинник і два підсвічники, а також  авторські права на літературні твори й монографії. Зокрема, на художній фільм та літературний твір «Ілюзія страху», твори «Свідоцтво», «Таємна вечеря», «Пришестя» та низку монографій на тему тіньової економіки.

Згідно з документом у спільній власності Олександра Турчинова та його дружини, Ганни Турчинової, перебуває квартира площею 381,8 кв. м, вартістю 2,6 млн. гривень та два машиномісця вартістю 50 тисяч гривень кожне. У спільній власності і один автомобіль Toyota Highlander в 2013 року випуску.

Секретар РНБО має $758 тис. у банках та готівкою 735 тисяч доларів, 55 тисяч євро та 250 тисяч гривень. Водночас, зарплату він отримав на суму 199 999 грн.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ