Прикордонна служба
Котовський загін перейменували на «Подільський», а відділ ПС «Іллічівськ» став «Чорноморськом»

Котовський прикордонний загін та Одеський прикордонний загін перейменували на честь українських діячів, згідно із законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». Про це інформує прес-служба ДПСУ.

«У рамках заходів із декомунізації в прикордонному відомстві уточнено та перейменовано раніше присвоєні радянські назви. Зважаючи на перейменування певних населених пунктів, назви окремих загонів та відділів прикордонної служби, які знаходяться в межах цих пунктів, також змінюються. Так, Котовський прикордонний загін перейменовано на Подільський, а відділ прикордонної служби «Іллічівськ» Одеського прикордонного загону – на «Чорноморськ», – йдеться у повідомленні.

У прикордонному відомстві налічуються 34 іменні підрозділи, 11 з яких уже названі на честь видатних українських діячів та діячів новітнього часу в історії України. Зокрема, з’явився відділ прикордонної служби «Шалигіне» імені Петра Калнишевського, відділ прикордонної служби «Мігове» імені Українського козацтва, корабель морської охорони «Павло Державін» та інші.

Нагадаємо, закон про заборону пропаганди комуністичного й націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їхньої символіки в Україні набув чинності 21 травня 2015 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ