port-oktyabrs-k
Порт спеціалізується на транспортуванні боєприпасів і озброєнь. Є одним із найсучасніших в Україні

Спеціалізований порт «Октябрськ» під Миколаєвом декомунізували та офіційно перейменували на «Ольвію». Відповідний наказ 17 жовтня підписав міністр інфраструктури України Володимир Омелян, йдеться у повідомленні прес-служби міністерства.

Порт «Октябрськ» – багатопрофільний порт, розташований у північній частині Дніпро-Бузького лиману в 25 км від Миколаєва. Технічні потужності дозволяють йому перевантажувати до 3,5 мільйонів тонн вантажів на рік.

За даними Вікіпедії, спеціалізується на транспортуванні боєприпасів і озброєнь. Є одним з найсучасніших портів України. Відкритий для заходження іноземних судів.

Довідка: Ольвія була найважливішою давньогрецькою колонією в Нижньому Побужжі, в дельті річок Буг і Дніпро, її політичним і економічним центром було однойменне місто, залишки якого розташовані на правому березі Бузького лиману біля села Парутине Очаківського району Миколаївської області.

Раніше в рамках закону про декомунізацію Держприкордонслужба перейменувала на «Чорноморськ» відділ прикордонної служби «Іллічівськ» під Одесою.

Читайте: До 1 грудня Укрзалізницю декомунізують

БЕЗ КОМЕНТАРІВ