Мелітополь залишився без пам'ятників Леніну
Мелітополь залишився без пам’ятників Леніну

Комунальні служби Мелітополя, що на Запоріжжі, 5 червня демонтували з центру міста одразу три пам’ятники Леніну. Про це повідомляє  Інтерфакс-Україна. Демонтаж комунальники здійснили на виконання рішення депутатів.

«Були демонтовані постаменти на вулиці Леніна, парку культури та відпочинку ім. Максима Горького, а також на залізничному вокзалі. Пам’ятники не пошкоджені, цілими їх відвезли на склад комунального підприємства, де їх зберігатимуть доки громада Мелітополя не вирішить їх подальшу долю», – розповіли в міськраді. Мелітопольська влада не виключає, що демонтовані пам’ятники комуністичному лідеру відправлять до місцевого музею.

Нагадаємо, нещодавно бійці «Правого сектору» «культурно» демонтували пам’ятник Леніну у Слов’янську. О 4 ранку військові болгарками відпиляли пам’ятник від постаменту і обережно повантажили на машину. Руйнувати Леніна не збираються, будуть його берегти, щоб продати. А на початку травня у селах Нижньотепле та Передельськ на Луганщині бійці «Айдару» знесли два пам’ятника Леніну.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 9 квітня Верховна Рада ухвалила Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» (№ 2558).

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ