Декомунізація станції «Палаці Україна»
Декомунізація станції «Палаці Україна»

Київський метрополітен продовжує декомунізацію підземки. Зокрема, на станції «Палац Україна» сховали мозаїчного червоноармійця, інформує прес-служба підприємства.

Діяли за принципом маскування на станції «Театральна», де замість зображення Леніна з’явилося зображення класичного театру. А от що намалювати на дошках, якими закрили червоноармійця, поки не вирішили.

Крім того, на «Палаці Україна» закрили два карбування «Зірка Червоної армії» і «Зірка Радянської армії». На «Шулявській» демонтували напис «Комунізм» і зірки між словами «Мир, праця, свобода, рівність, братерство». На «Берестейській» зняли барельєф серпа і молота, розташований на дверях кабельного відсіку.

Нагадаємо, 21 травня набув чинності закон про заборону пропаганди комуністичного й націонал-соціалістичного (нацистського) режимів, а також їхньої символіки в Україні.

Читайте також: Декомунізація: до 21 листопада мають перейменувати понад 870 українських міст і сіл

Інформаційний Акцент

  • марик

    Спасибо КГА за избавление от советского кошмара! Теперь новое дело – переходы в метро делаем переходами! ЗАДОЛБАЛИ торговцы – ходить невозможно! Особенно поздняки , осокорки и харьковская! Вместо движения пешеходов – топтание пингвином между барыгами!!!!!!!”