В українській армії запровадять нові звання та індивідуальні картки
В українській армії запровадять нові звання та індивідуальні картки

Українські, а не радянські традиції, будуть впроваджені в систему військових звань. Про це заявив Президент України Петро Порошенко 27 липня на зустрічі з «Волонтерським десантом» у Києві, передає Інтерфакс-Україна.

«Мені дуже сподобалася під час нашої дискусії ініціатива відійти від радянської армії. Нам потрібно впроваджувати свої, нові українські традиції, зокрема, й нові українські звання», – заявив Порошенко.

Президент додав, що ініціатива замінити «молодшого лейтенанта» на «хорунжий» повністю відповідає і українським традиціям, і євроатлантичним прагненням України. Крім того, Президент висловився за запровадження нового військового звання – «бригадний генерал».

Президент також повідомив, що кожен військовослужбовець Збройних сил України матиме індивідуальну картку. «Абсолютно нові форми господарювання можуть бути запроваджені вже з жовтня. Кожен військовослужбовець матиме індивідуальну картку. І за цією індивідуальною карткою він матиме все, починаючи від речового забезпечення. І можемо знати, що цей солдат не лише одягнений, ця картка використовуватиметься в їдальні, при отриманні сухих пайків, що він нагодований, взутий, одягнений», – сказав глава держави.

Таким чином, за словами Порошенка, можна буде перевірити рівень забезпечення кожного бійця. Він наголосив, що ця система покладе край корупції у Збройних Силах України. Крім того, Президент повідомив про розробку програми, завдяки якій родини військовослужбовців отримають довгострокові кредити на житло.

Порошенко наголосив, що за допомогою волонтерів розроблено нові зразки форми для військовослужбовців ЗСУ, нові норми та стандарти закупівель. Волонтери, у свою чергу, прозвітували про впровадження реформ у Міністерстві оборони України.

Зокрема, відбулася презентація нових розробок за проектами «Реформи норм та стандартів речового забезпечення і закупівель», «Автоматизація обліку потреб та запасів у сфері речового забезпечення Збройних сил України», «Реформа системи продовольчого забезпечення та харчування військовослужбовців Збройних сил України», «Оптимізація системи лікувально-евакуаційного забезпечення Збройних сил України в зоні проведення антитерористичної операції», «Реформи забезпечення військовослужбовців Збройних сил України житлом та управління військовим нерухомим майном Збройних сил України».

Читайте: Порошенко заспокоїв маріупольців: «Жодна буферна зона Маріуполя не стосується»

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ