Медуниця
Медуниця закликав колег по коаліції підтримати закон про спецконфіскації

Фракція «Народний фронт» після того, як депутати на засіданні 16 червня не включили до порядку денного сесії законопроект про спецконфіскації, не братиме участі в жодних голосуваннях. Про це заявив народний депутат цієї фракції Олег Медуниця, пише Інтерфакс-Україна.

«Для нас, для «Народного фронту», цей закон є принциповим, тому ми не беремо участь в засіданні та голосуванні, і в подальшій роботі Верховної Ради до з’ясування ситуації», – сказав Медуниця та закликав колег по коаліції підтримати цей закон.

Нагадаємо, на ранковому пленарному засіданні в четвер лише 169 нардепів з необхідних 226 проголосували за включення до порядку денного та розгляду проекту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення дієвих механізмів, спрямованих на виявлення майна, придбаного злочинним або іншим неправомірним шляхом, запобігання його використання всупереч інтересам суспільства і держави.

15 березня 2016 року тодішній спікер Верховної Ради Володимир Гройсман шість разів ставив питання про внесення до порядку денного законопроектів «Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо особливостей звернення в доход держави грошових коштів, цінностей і доходів від них до винесення вироку суду)» і «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (про невідворотність покарання осіб, які вчинили тяжкі та особливо тяжкі злочини)».

Щоразу депутатам не вистачало голосів, щоби внести ці законодавчі ініціативи до порядку денного парламенту.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ