Без відповідних документів кримчани далеко не поїдуть
Без відповідних документів кримчани далеко не поїдуть

Місцева «влада» окупованого Криму заявила про черговий захід з «захисту жителів» півострова, який передбачає продаж квитків на автобуси приміського сполучення лише після пред’явлення пасажиром паспорта. Місцеве видання Примечание повідомляє, що ідентифікація пасажирів і внесення їх у єдину базу – це вимога російського закону «Про транспортну безпеку».

Повідомляється, що закон набуде чинності на півострові 15 травня і буде поки розповсюджуватись лише на автовокзали Севастополя. Тож уже післязавтра, мешканці міста-героя зможуть придбати автобусний квиток для поїздки на дачу, лише показавши паспорт або свідоцтво про народження.

Решта кримчан ще деякий час можуть пересуватися півостровом вільно. Однак як тільки «Кримавтортранс» встановить необхідне програмне забезпечення, яке буде відправляти дані пасажирів про придбані квитки в єдину базу, закон набуде чинності і на решті території Криму.

Інформаційний Акцент

  • TATA

    ЩЕ 1-2 РОКИ І КРИМАНИ ЗРОЗУМІЮТЬ СВОЮ СОБІВАРТІТЬ

  • серж

    Приємна новина! Тепер можна буде легко відслідковувати хто, куди, коли і з ким! Геніально! І навіддь не потрібно витрачатись на різне відеообладнання, та фахівців до ньго. Геніально, просто, ефективно і дешево! Россіяни – 37 рік уже стукає у ваші двері! Радий за вас.