29 травня відбудеться масовий флешмоб з кольоровими парасольками
День Києва

Сьогодні, 31 травня, Київ третій день поспіль святкує День міста. До уваги киян і гостей міста – програма заходів на неділю:

Як повідомляє Укрінформ, основні заходи, концерти, спортивні змагання відбуваються на Софійській площі. Сьогодні о 18:00 тут стартує танцювальний флешмоб «Вальс квітів».

У «Мистецькому Арсеналі» о 10:00 розпочнеться дитячий фестиваль «Арсенал ідей»: у програмі – освітні проекти для дітей та підлітків, творчі уроки з мистецтва, інтерактивні акції у просторі науки та робототехніки, дослідництва, кіно програма, театральні вистави, школи юних журналістів, фотографів, майстер-класи від школи діджеїв, заходи у вуличному парку археологічних досліджень.

Фестиваль міських проектів «Pro Місто» пройде у парку ім. Пушкіна. Відвідувачів чекають лекції та дискусії про розвиток міста, виступи іноземних урбаністів, тематичні майстер-класи, спорт, концерти просто неба.

Кінофестиваль New Vision International Short Film Festival розпочнеться о 19:00 у кінотеатрі «Київ». Глядачі побачать добірку нових короткометражних фільмів з усього світу.

Фестиваль культури народів Подолу розпочнеться о 12:00 на Контрактовій площі. У програмі – екскурсії німецькими адресами Подолу, куштування страв польської, литовської та грецької кухонь, читання на їдиш, виставка малюнків дітей вірменської діаспори, концерти національної музики, дитячі творчі майстерні. Вхід – безкоштовний.

Відбудуться також музейний та туристичний фестивалі.

У Маріїнському парку о 16:00 концертною програмою «Мушля Джаз» стартує «Kyiv Open Air» – міський джазовий фестиваль, який триватиме до жовтня. Події відбуватимуться щовихідних. Щосуботи будуть джазові концерти, щонеділі – джем-сейшни просто неба. Крім концертів, у програмі «Мушля Джаз» – майстер-класи, ярмарки авторської продукції, виставки тощо. На відкритті фестивалю гратимуть тріо Наталі Лебедєвої, «Foton21», квартет Богдана Гуменюка, Panivalkova.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ