Денис Казанський, блогер
Денис Казанський, блогер

Колишній український міністр Віталій Захарченко, який втік до Росії після розстрілу активістів у Києві, днями виступив на круглому столі в Москві.

Під час виступу Захарченко називав Україну «так званою українською державою». Розповідав, що Україна — це ІДІЛ. Що Ярош зустрічався з Багдаді з представниками халіфату, щоб координувати свої дії проти Росії. А також що українські карателі в день УПА знищують московських попів.

Всю цю шизофренічну беліберду несла людина, яка тривалий час очолювала одне з ключових українських міністерств. Людина, що ухвалювала важливі й відповідальні рішення.

Досить подивитися 3-хвилинний ролик з нарізкою його висловів, щоб із вух пішла кров. Страшно подумати, що цей дурень реально ухвалював управлінські рішення і підписував важливі документи.

Сьогодні ми дуже критичні до чинної влади. Багато хто розчарувався в Майдані — вирішивши, що революція нічого не змінила.

Але достатньо лише одного побіжного погляду назад, лише одного такого виступу упоротого мудака з колишніх, щоб усвідомити — наскільки правильним було все те, що відбулося в лютому 2014 року.

Джерело: Facebook

БЕЗ КОМЕНТАРІВ