Екс-голова ФРУ Дмитро Фірташ
Екс-голова ФРУ Дмитро Фірташ

Замість «австрійського в’язня» Дмитра Фірташа Федерацію роботодавців України очолив голова спостережної ради ВАТ «Ветропак Гостомельський склозавод» та президент Асоціації підприємств скляної промисловості Дмитро Олійник. Про це йдеться у прес-релізі ФРУ.

Заступниками новообраного голови Федерації роботодавців стали: Олег Боярин – голова Наглядової ради ПрАТ «Єврокар», голова Федерації роботодавців автомобільної галузі, Володимир Цибульський – Генеральний директор АТ  «СКФ Україна», голова Волинського обласного об’єднання організацій роботодавців, Григорій Дашутін – президент концерну NICMAS.

Також заступниками Олійника стали Анатолій Гіршфельд – президент ІГ  «УПЕК», голова об’єднання організацій роботодавців Харківської області, Андрій Антонюк – голова Федерації роботодавців Києва, Євген Лапін – голова Сумського обласного об’єднання організацій роботодавців.

Дмитро Олійник у 2010-2011 роках вже очолював Федерацію роботодавців України, а з кінця 2011 року до сьогоднішнього дня був заступником Голови ФРУ з економічних питань.

Як відомо, до Олійника федерацією керував бізнесмен Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, український олігарх, обвинувачений американським правосуддям у корупції, отримав відмову в австрійському суді в розгляді клопотання про неконституційність угоди щодо екстрадиції між Австрією та США.

У Штатах Фірташа звинувачують у тому, що він за допомогою хабарів на загальну суму у 18,5 мільйонів доларів хотів отримати дозволи на видобуток титану в Індії. Олігарху загрожує до 50 років тюрми і конфіскація всіх активів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ