Андрій Іллєнко
Андрій Іллєнко не вірить у новий уряд цього тижня

Маю великі сумніви, що новий прем’єр буде обраний вже цього тижня. Адже бачимо, що остаточних домовленостей на сьогоднішній день немає. Таку думку кореспонденту видання Інформаційний Акцент у парламенті висловив нардеп від партії «Свобода» позафракційний Андрій Іллєнко, коментуючи заяву президента України про те, що політична криза в Україні буде розв’язана цього тижня.

На думку нардепа, політичні торги в стінах парламенту будуть тривати ще довго.

«Торги триватимуть до останнього моменту, поки це буде можливо. Бачимо, що насправді вже неможливо штучно оживити те, що вже давно мертве. Політична криза вже не є тільки кризою уряду чи парламенту – це криза довіри суспільства до влади», – зауважив Іллєнко, додавши, що для початку змін у державі необхідно проводити нові вибори Верховної Ради.

Парламентар наголосив на тому, що відставка уряду Яценюка – лише питання домовленостей.

«Зараз бачимо, що все це заходить у глухий кут. Яценюк говорить одне, але по-факту всіма можливими засобами чіпляється за своє крісло, вигадує щоразу якісь нові умови, відмовки, і робитиме це до останнього моменту, доки йому не запропонують вигідні умови, на яких він зможе піти у відставку», – заявив він.

За словами депутата новим прем’єром все-таки буде Володимир Гройсман, а не Наталія Яресько.

«Очевидно, що з пані Яресько – це був тактичний хід для того, щоб створити ілюзію її можливого прем’єрства. Насправді з самого початку розглядалась лише кандидатура Гройсмана. Тому на сьогоднішній день питання Яресько взагалі не стоїть, мова йде виключно про Гройсмана», – пояснив Іллєнко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ