matviyenko
Анатолій Матвієнко вніс у декларацію дев’ять об’єктів незавершеного будівництва

Народний депутат від партії Блок Петра Порошенка Анатолій Матвієнко вніс до декларації будівлю храму Успіння Пресвятої Богородиці у Бирлівці на Вінничині, повідомляє Hromadske.

Відповідні дані вказані в його електронній декларації на сайті НАЗК.

«Вид об’єкту: Будівля Храму Успіння Пресвятої Богородиці. Дата набуття права: 04.12.2014. Загальна площа (кв.м): 40,9»,  – йдеться у документі.

88Також Анатолій Матвієнко вніс у декларацію дев’ять об’єктів незавершеного будівництва, зокрема, гараж, квартиру, земельні ділянки. З них частину об’єктів декларує дружина нардепа Ольга Матвієнко.

Народний обранець задекларував і два транспортні засоби, а саме: автомобіль марки «Mercedes-Benz» вартістю 1 037 830 грн. та автомобіль «Skoda Octavia» вартістю 250 390 грн., власником якого є дружина нардепа.

До слова, заробітна плата Матвієнка за основним місцем роботи за 2015 рік склала 80 048 гривень, пенсія – 31 876 гривень. Окрім заробітної плати та пенсії, нардеп вніс у декларацію ще 15 джерел доходу, найбільший з яких – 4 216 997 гривень – задекларувала його дружина.

Як відомо, всі чиновники вищої ланки повинні подати декларації про доходи та активи через систему електронного декларування до кінця жовтня. Влада, у свою чергу, зобов’язана забезпечити вільний доступ громадськості до цих даних. Виконання цього зобов’язання – структурний маяк МВФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ