Михайло Ланьо намагався виїхати з України
Михайло Ланьо намагався виїхати з України

Депутат Михайло Ланьо, який був одним із фігурантів кривавих сутичок у Мукачевому, намагався виїхати з України. На пункті пропуску «Чоп» йому завадили прикордонники, передає Українська правда.

Цю інформацію підтвердив сам Ланьо. За його словами, він «віз сім’ю на море в Італію». Нардеп стверджує, що прикордонники відмовились його випускати, пославшись на те, що «не працює комп’ютер». Тепер він поїхав у прокуратуру з’ясовувати ситуацію.

Як повідомив журналіст Віталій Глагола у своєму Facebook, Ланьо їхав на чорному Mercedes S-класу разом з охороною на Land Rover.

Як відомо, Ланьо є депутатом Верховної Ради з групи «Воля народу». Саме у його спорткомплексі сталася перестрілка між силовиками та бійцями «Правого сектору», керівних яких вів переговори з Ланьо.

Повідомлялося, що конфлікт виник через спробу різних угрупувань впливати на контрабандні потоки. «Правий сектор» звинувачував в організації контрабандних схем саме Ланьо. Той же у цьому питанні вказував на іншого депутата від Закарпаття Віктора Балогу, який від контрабанди відхрещується. Президент Петро Порошенко заявляв, що бійці «Правого сектора» стали заручниками кланової боротьби за контрабанду.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ