eputaty-fraktsii-opozy-tsiy-ny-y-blok
Фракція «Опозиційного блоку» в середньому взяла участь в 63% голосувань

Громадянська мережа «ОПОРА» провела моніторинг двох років діяльності українського парламенту. З’ясувалось, що у Верховній Раді VIII скликання найменш дисциплінованими є депутати фракції «Опозиційний блок», передає Укрінформ.

За два роки роботи чинного парламенту відбулося 6726 голосувань. Медіанне значення відвідуваності пленарних засідань усіма депутатами становить 85%. Це означає, що під час голосувань у Верховній Раді в середньому присутні 358 депутатів.

«Окремі з них проігнорували понад 90% усіх голосувань в парламенті. Антилідерами за цим показником є позафракційні депутати Андрій Білецький (відвідуваність голосувань – 1%), Дмитро Ярош (3%) та Костянтин Жеваго (7,5%), Сергій Клюєв (3,2%), Юхим Звягільський з фракції «Опозиційного блоку» (7,2%)», – йдеться у звіті.

Аналітики зазначають, що найменш дисциплінованою є фракція «Опозиційного блоку», яка в середньому взяла участь в 63% голосувань. Це означає, що в середньому на пленарних засіданнях голосують 27 (з 43) депутатів «Опозиційного блоку».

Трьома найбільш дисциплінованими парламентськими фракціями є «Народний фронт» (показник відвідуваності пленарних засідань – 88%), «Блок Петра Порошенка» (86%) і «Самопоміч» (83%). Більш ніж 70% участі у голосуваннях продемонстрували фракції Радикальної партії, «Батьківщини» і групи «Відродження».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ