10% від загального депутатського складу хоча б раз неперсонально голосували
10% від загального депутатського складу хоча б раз неперсонально голосували

Фракція «Блоку Петра Порошенка» виборола ганебну перемогу в рейтингу найбільших «кнопкодавів». Саме у президентській партії найбільше депутатів, які незаконно голосують за колег у Верховній Раді. Такі висновки за період із 27 листопада 2015 року до 8 лютого 2016 року поширив рух «Чесно» напередодні голосування за «антикнопкодавний» проект закону №1895.

Йдеться про випадки, які бачили журналісти або було зафіксовано на камери.

1Найбільше фактів неперсонального голосування – 30 – на рахунку фракції «БПП». До тієї ж фракції належать люди, які «кнопкодавили» найбільше: Олександр Урбанський та Вадим Денисенко.

Варто зазначити, що довгий час лідером за кількістю зафіксованих фактів «кнопкодавства» лишалася депутатська група «Відродження». І досі саме у ній лишається найбільша частка «кнопкодавів»: більше половини депутатів групи хоча б раз порушували принцип персонального голосування у 8 скликанні.

2Загалом руху «Чесно» відомі 50 депутатів, які хоча б раз неперсонально голосували в цьому скликанні Верховної Ради. Це більше 10% від загального депутатського складу. Проте, реально ця цифра ще більша, бо не всі факти були належно зафіксовані на фото та на відео, зазначає «Чесно».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ