Автор терміну "Революція гідності" Юрій Сиротюк
Депутат Київміськради Юрій Сиротюк

На першому засіданні новообраної Київської міської ради очільник фракції «Свободи», політв’язень Юрій Сиротюк, який два місяці відсидів у СІЗО за події біля парламенту 31 серпня, а нині перебуває під домашнім арештом, оголосив заяву фракції, у якій засудив репресії влади щодо представників політичних партій, учасників російсько-української війни, волонтерів та київських активістів, які власними силами боронять столицю від хаотичної забудови. Про це повідомляє прес-служба політсили.

«Ми засуджуємо численні безпідставні затримання і арешти членів патріотичних організацій та партій, активістів волонтерського руху та учасників добровольчих підрозділів», – йдеться у заяві депутатів Київської міськради від партії «Свобода».

Юрій Сиротюк уточнив, що мова йде, зокрема, про журналіста, який висвітлює намагання ділків забудовувати столичні парки, ліси та сквери Володимира Тищенка, якого правоохоронці оголосили у розшук за викриття співпраці міліції та «тітушок». Також за захист інтересів мешканців Голосіївського району на допити викликають депутата Київської міськради попереднього скликання Русланова Андрійка та інших активістів.

«Влада намагається залякати, ізолювати та навіть знищити найактивніших та найпринциповіших, аби решта мовчали: не протестували проти свавілля, ганебних рішень на користь агресора, олігархів та містечкових князьків.

Запевняємо, що на рівні місцевого самоврядування, відповідно до своїх повноважень, ми вживатимемо усіх заходів для того, щоби скорегувати курс держави в інтересах громадян, не допустити реваншу негідників на місцевому рівні та реалізувати вимоги Майдану щодо повної підзвітності влади громадянам і забезпечення права українців на гідне життя на своїй, Богом даній землі», – зазначив депутат Київради.

 • закон для всіх

  Всі повинні бути рівними перед законом. Не можливо боротись за правду протиправними методами. Тищенко порушив – нехай відповідає ! (а порушив однозначно)
  Позиція “Свободи” – це політичне “відмазування”, так що нехай не волають про політичні переслідування.

  • Андрій

   А ви часом не цілий український суд представляєте, може і читаєте заготовку рішення, що уже знаєте достеменно хто і що порушив?

   • закон для всіх

    до судів поки-що відношусь скептично, але ситуацію з Тищенко знаю, а про “подвиг” Сиротюка багато доказів у всесвітній мережі. Ви не згодні з тим, що доводити свою точку зору до суспільства треба не порушуючи закон ?

    • Андрій

     Звичайно, що порушувати закон не потрібно. Але що ж ви знаєте про Тищенка, які подвиги Сиротюка?
     Дайте інформацію розлогіше, бо я не знаю чогось такого за що їх можна тягати по судах?

     • закон для всіх

      Хіба не відомо за що арештовували Сиротюка ? Арешт був законний, так як підбурювання до злочину вважаю гіршим за сам злочин! Гвардійці під Радою-учасники АТО виконували свою роботу, а їм псевдопатріоти – гранату. Цих подвигів не достатньо ?