dsc_1365
Для депутатів передбачено 460 гривень на добу в якості компенсації за оренду житла

Депутати продовжують отримувати з держбюджету кошти за оренду житла попри те, що багато хто з них має власні оселі та великі статки. Про це йдеться у відповіді апарату Ради на запит Українських новин.

Зокрема, спікер Верховної Ради Андрій Парубій і 170 народних депутатів отримали гроші за оренду житла або готельного номера в вересні.

Як йдеться у відповіді, депутатам передбачено 460 гривень на добу в якості такої компенсації. Таким чином більшість депутатів за місяць отримали по 13 800 гривень.

У фракції «Блок Петра Порошенка» компенсацію отримали 62 з 142 депутатів. Гроші видали заступнику голови фракції Олексію Гончаренку, депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченку, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Ірині Сусловій, Костянтину Усову, Олександру Черненку.

У фракції «Народний фронт» компенсацію отримали 43 з 81 депутата, зокрема голова фракції Максим Бурбак і його заступник Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков, Павло Унгурян.

У «Самопомочі» бюджетні кошти отримали 15 з 26 депутатів: голова фракції Олег Березюк та його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко; в «Опозиційному блоці» – 11 із 43, зокрема Дмитро і Михайло Добкіни.

Також отримали компенсацію 10 з 23 депутатів групи «Відродження»: Євген Геллер і Антон Кіссе; 5 з 19 депутатів групи «Воля народу» (Сергій Мельничук, Михайло Ланьо та Роман Мацола); 6 з 21 депутатів фракції Радикальної партії Ляшка (Олена Кошелєва і Юрій-Богдан Шухевич), а також 5 з 19 депутатів фракції «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (Сергій Євтушок, Вадим Івченко і Іван Крулько).

Також компенсацію отримали 13 з 42 позафракційних депутатів: Андрій Денисенко, Анатолій Денисенко, Євген Мураєв, Володимир Парасюк, Яків Безбах.

Нагадаємо, в серпні Парубій та 169 депутатів парламенту отримали по 14 260 гривень кожен з державного бюджету для компенсації вартості оренди житла або найму готельного номера в серпні.

До слова, згідно з декларацією за 2015 рік, у народного депутата Михайла Добкіна є квартира площею 44 кв. метра, а у його родини – ще дві квартири, кожна майже по 80 квадратів. Крім того, сім’я Добкіних володіє двома будинками – 1136,9 кв метрів і 127,6 квадратів.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ