Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2016» представлятиме Джамала з піснею «1944»
Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2016» представлятиме Джамала з піснею «1944»

У Держдумі Росії вважають, що українці не мають грошей на електрику, щоби дивитися телевізор і голосувати за конкурсантів на «Євробаченні», а єдина мета поїздки на фестиваль представниці України Джамали – образити Росію.

Як передають РИА Новости, кремлівські чиновники переконані, що перемога української співачки Джамали на етапі відбору у пісенному конкурсі має єдину мету – образити Росію. Цю думку висловив перший заступник голови комітету Держдуми з інформаційної політики із красномовним прізвищем Дєньгін.

«Більшість громадян України, які не отримують ані зарплат, ані пенсій дозволити собі дивитися «Євробачення» не зможуть, тому що, по-перше, у них нічим платити за електрику, по-друге, їм взагалі наплювати на це «Євробачення», – зазначив парламентарій.

«Дивний вибір. Я впевнений, що там голоси накрутили спеціально, щоби зайвий раз образити Росію», – наголосив Дєньгін.

На його думку, такий вибір композиції доводить політизованість самого конкурсу: «Я сподіваюся, що керівництво «Євробачення» подібні речі не допускатиме на території свого конкурсу».

Нагадаємо, 21 лютого завершився фінал національного відбору пісенного конкурсу «Євробачення-2016». Україну на пісенному конкурсі представлятиме Джамала з піснею «1944».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ