СБУ заблокувала 110 млн грн, які ледь не дісталися синові Януковича
СБУ заблокувала 110 млн грн, які ледь не дісталися синові Януковича

Співробітники Служби безпеки України заблокували в Державній скарбничій службі 110 млн грн, що призначалися ТОВ «МАКО – Трейдінг», власником якого є син екс-президента Олександр Янукович.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, правоохоронці встановили, що до скарбничої служби надійшло доручення Міністерства юстиції України щодо перерахування цієї суми на рахунки ТОВ «МАКО – Трейдінг».

За рішенням суду 110 млн були списані Державною виконавчою службою з рахунків ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» на користь структури Олександра Януковича, яка звернулася з позовом щодо стягнення боргу. Співробітники спецслужби оперативно заблокували фінансові операції ТОВ «МАКО – Трейдінг» у Державній скарбниці та Держслужбі фінансового моніторингу України.

Служба безпеки поінформувала Генпрокуратуру для накладення арешту на заблоковані кошти.

Зазначимо, голава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський називає одним з основних завдань влади у вугільному секторі повернення в державну власність незаконно приватизованих центральних збагачувальних фабрик (ЦЗФ) і багатих покладів вугілля, зокрема, оформлених на корпорацію «МАКО».

Лише за один 2012 рік бізнес-група Олександра Януковича «виграла» на державних тендерах у вугільній галузі майже 7 млрд грн, посунувши інших конкурентів, а сам син тодішнього президента потрапив у список найбагатших людей України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ