Державна скарбниця ледь не перерахувала Януковичу-молодшому 110 млн грн

СБУ заблокувала 110 млн грн, які ледь не дісталися синові Януковича
СБУ заблокувала 110 млн грн, які ледь не дісталися синові Януковича

Співробітники Служби безпеки України заблокували в Державній скарбничій службі 110 млн грн, що призначалися ТОВ «МАКО – Трейдінг», власником якого є син екс-президента Олександр Янукович.

Як повідомили у прес-центрі СБУ, правоохоронці встановили, що до скарбничої служби надійшло доручення Міністерства юстиції України щодо перерахування цієї суми на рахунки ТОВ «МАКО – Трейдінг».

За рішенням суду 110 млн були списані Державною виконавчою службою з рахунків ПАТ «Арселор Міттал Кривий Ріг» на користь структури Олександра Януковича, яка звернулася з позовом щодо стягнення боргу. Співробітники спецслужби оперативно заблокували фінансові операції ТОВ «МАКО – Трейдінг» у Державній скарбниці та Держслужбі фінансового моніторингу України.

Служба безпеки поінформувала Генпрокуратуру для накладення арешту на заблоковані кошти.

Зазначимо, голава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський називає одним з основних завдань влади у вугільному секторі повернення в державну власність незаконно приватизованих центральних збагачувальних фабрик (ЦЗФ) і багатих покладів вугілля, зокрема, оформлених на корпорацію «МАКО».

Лише за один 2012 рік бізнес-група Олександра Януковича «виграла» на державних тендерах у вугільній галузі майже 7 млрд грн, посунувши інших конкурентів, а сам син тодішнього президента потрапив у список найбагатших людей України.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ