Пургін, Пушилін
Глава «парламенту» Пургін був зміщений з посади, а його в.о. призначено Пушиліна

Російські ЗМІ повідомили про «держпереворот» у терористичному анклаві «ДНР», в результаті якого глава «парламенту» Андрій Пургін був зміщений з посади, і виконувачем обов’язків призначено Дениса Пушиліна. Відзначається, що рішення змістити опереткового «главу парламенту» Пургіна було ухвалено на позачергових зборах даного «органу влади» бойовиків, передає УНІАН.

Російський публіцист Едуард Лимонов у своєму «Живому журналі» повідомив, що під час ухвалення рішення будівлю, в якій проходили зазначені збори «парламенту» було оточено озброєними людьми, лояльних до Пургіна депутатів намагалися затримати.

Журналіст Олівер Керрол повідомив у своєму Twitter про те, що так званий «глава ради міністрів «ДНР» Олександр Захарченко відсутній на засіданні, на якому ухвалювали рішення щодо призначення Пушиліна. Згідно з джерелами «РІА Новості» причинами відставки керівництва «парламенту ДНР» стали претензії до керівника його апарату Олексія Александрова, який є соратником Пургіна. Як пишуть сепаратистські сайти, Пургін потрапив під вплив глави апарату «Народної ради» Георгія Александрова, заявив Пушилін та додав, що відставка Андрія Пургіна з посади голови так званої «Народної ради ДНР» пов’язана зі спробою зриву засідання «парламент».

За його словами, в п’ятницю, 4 вересня, «депутатському корпусу довелося вислухати завідомо неправдиві заяви, зроблені з метою нагнітання та дестабілізації ситуації». За повідомленнями, Пургін разом з дружиною, а також Александровим затримані бойовиками «ДНР». За іншою інформацією, затримання Пургіна не проводилося і він вільно переміщається Донецьком.

Раніше в мережі з’явився аудіозапис телефонної розмови, в якій, ймовірно, Олексій Александров розповів, як його не пропускали з Росії в «ДНР». Також Пургін заявив, що Пушилін змусив «депутатів» голосувати за недовіру «апарату Народної ради». За деякими даними, відсторонений від посади «спікер парламенту ДНР» Андрій Пургін продовжить виконувати функції депутата.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ