Етика
Наразі розробляється спеціальний онлайн-ресурс

Чиновників перевірятимуть на знання стандартів етичної поведінки. Про це повідомив заступник глави Адміністрації Президента Дмитро Шимків, виступаючи на міжнародній конференції «Професіоналізм, етика та цінності державної служби: досвід країн ЄС та країн ініціативи ЄС «Східне партнерство», пише Укрінформ.

Він зазначив, що спеціально для цього у Національній раді реформ, за підтримки європейських партнерів, працюють над створенням онлайн-ресурсу для навчання та тестування держлужбовців.

Шимків наголосив, що всі європейські чиновники, зокрема присутній на конференції посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінські, а також усі працівники міжнародних компаній постійно проходять такі тренінги та тестування. Щороку цей тренінг змінюється, тому що з’являються нові обставини і виклики для чиновників. Результати тестування зберігаються у службовому досьє кожного держслужбовця.

Шимків переконаний, що українським держслужбовцям інколи потрібна допомога з роз’ясненням, що в конкретній ситуації так не можна робити, а не тільки покарання, як час від часу вимагає суспільство.

Читайте: Учні, студенти та держслужбовці присягатимуть на вірність державному стягу України

БЕЗ КОМЕНТАРІВ